GALWANIC MASK Hydra-Masque Odmładzająca infuzja galwaniczna

991
Producent: Rio
Kod producenta: FCRL
Dostawa:
Sprawdź: OPCJE DOSTAWY
szt.
Cena netto: 249,59 zł 307,00 zł
GALWANIC MASK Hydra-Masque Odmładzająca infuzja galwanicznaJesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Rio na Polski rynek, dzięki czemu mają Państwo zagwarantowaną najwyższą jakość produktu w przystępnej cenie.

RIO Hydra-Masque to jedyne w swoim rodzaju urządzenie do samodzielnej pielęgnacji twarzy w domu. Wykorzystuje gabinetową technologię mikroprądów galwanicznych do głęboko odżywiającego zabiegu odmładzającego na twarz. Maska zabiegowa wzbogacona jest w odmładzający kwas hialuronowy będący nawilżającą cząsteczką, która występuje naturalnie w ciele i jest podstawowym elementem do produkcji kolagenu zapewniającego skórze elastyczość, jędrność i gładkość. Z wiekiem produkcja kolagenu zwalnia, a poziom kwasu hialuronowego spada powodując wiotczenie i starzenie skóry.
RIO Hydra-Masque to idelane urządzenie do terapii odmładzającej i przeciwzmarszczkowej. Wykonanie zabiegu jest łatwe i przyjemne. Należy nałożyć na twarz maskę hialuronową znajdującą się w zestawie i wykonać zabieg pielęgnacyjny zgodnie z instruckją obsługi. Głowica rolująca urządzenia pozwala na bardzo przyjemny i wysoce skuteczny zabieg odmładzający i redukujący zmarszczki.

  • Pielęgnacja twarzy prądami galwanicznymi - głęboko odżywiający zabieg odmładzający
  • Poprawa elastyczości, ujędrnienia i gładkości skóry
  • Rolująca głowica pozwala na precyzję zabiegów w problematycznych rejonach twarzy
  • Maska zabiegowa wzbogacona w odmładzający kwas hialuronowy - 3 szt w zestawie
  • Zasilanie bateryjne
  • GWARANCJA POLSKIEGO DYSTRYBUTORA 2 LATA