RIO Q-ACNE Fotomodulacja skóry LED

753
Producent: Rio
Dostawa:
Sprawdź: OPCJE DOSTAWY
szt.
Cena netto: 421,30 zł 579,00 zł455,00 zł
RIO Q-ACNE Fotomodulacja skóry przy użyciu niebieskiego światła LED, duża powierzchnia zabieguJesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Rio na Polski rynek, dzięki czemu mają Państwo zagwarantowaną najwyższą jakość produktu w przystępnej cenie.

Q-ACNE to zaawansowany zestaw do leczenia skóry trądzikowej. Za pomocą niebieskiego światła usuwa znajdujące się pod skórą i powodujące trądzik bakterie wspomagając oczyszczenie istniejących już zmian trądzikowych i zapobiegając przyszłym. Zabieg trwa tylko kilka minut, jest delikatny i odpowiedni dla wszystkich typów skóry. Q-ACNE proponuje obecnie potwierdzone w badaniach klinicznych, łatwe w użyciu, zwiększające pewność siebie rozwiązanie dla trądziku na twarzy o łagodnym do umiarkowanego stopniu nasilenia.

3 kroki do oczyszczonej skóry trądzikowej:

 • Krok 1 Żel do mycia twarzy przed zabiegiem – oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i pozostałości makijażu, a zarazem działa jak łagodny środek złuszczający.
 • Krok 2 3-minutowy zabieg niebieskim światłem
 • Krok 3 Krem nawilżający po zabiegu – zapewnia odpowiedni płaszcz hydro-lipidowy


Cechy:

 • Widocznie oczyszczona skóra w 3 tygodnie*
 • Krótki czas zabiegu
 • Łagodny dla skóry
 • Potwierdzony klinicznie

* Wyniki na podstawie badania klinicznego przeprowadzonego w Wielkiej Brytanii w czasie 12 tygodni wśród osób z łagodnym do umiarkowanego stopniem nasilenia zmian trądzikowych na twarzy.


Co wywołuje trądzik?
Trądzik to stan dotyczący mieszka włosowego i gruczołu łojowego. Mieszki włosowe w skórze - zwane również porami - są połączone z gruczołami łojowymi. Gruczoły te wydzielają łój (sebum), czyli oleistą substancję nawilżającą włosy i skórę. Zazwyczaj łój wydostaje się na powierzchnię skóry przez mieszek włosowy. U chorych na trądzik łój nie może się wydostać i blokuje mieszek włosowy. Bakterie wywołujące trądzik to Propionibacterium acnes (P.acnes). Występują one na skórze każdego człowieka. Zablokowany gruczoł łojowy stwarza doskonałe warunki do rozwoju bakterii P. acnes, które się szybko namnażają, wywołując trądzik.

Jak często należy stosować system Q-Acne?
Zabiegi należy stosować na wszystkie zmienione miejsca przez 3 minuty co drugi dzień. Badania kliniczne wykazały skuteczność leczenia w przypadku stosowania zabiegów z taką właśnie częstotliwością.

Kiedy rezultaty będą widoczne?
Poprawa stanu skóry powinna być widoczna w ciągu 3 tygodni. Zaleca się stosowanie leczenia co drugi dzień przez co najmniej 8 tygodni. Po tym okresie leczeniu należy poddawać przetrwałe lub nowe zmiany.

Czy istnieje ryzyko oparzeń słonecznych lub zachorowania na raka skóry?
Nie. Urządzenie emituje niebieskie światło o bezpiecznej dla skóry długości fali.

Czy mogę stosować krem lub balsam na zmiany trądzikowe, którego używam codziennie?
System Q-Acne należy stosować na czystą i suchą skórę. Między zabiegami pacjenci mogą stosować krem lub balsam na zmiany trądzikowe, którego regularnie używają.

 

 • Fotomodulacja skóry przy użyciu niebieskiego światła LED, duża powierzchnia zabiegu
 • Działanie przeciwtrądzikowe, gojenie zmian trądzikowych, pobudzanie skóry do regeneracji
 • Kompleksowa pielęgnacja skóry trądzikowej: 3 stopniowa precyzyjna terapia
 • Zasilanie akumulatorowe, bezprzewodowa praca


PRODUKT MEDYCZNY