Rio RAPID HEEL SMOOTHER Pilnik elektryczny do precyzyjnego usuwanie zrogowaciałego naskórka i odcisków

872
Producent: Rio
Kod producenta: PESM
Dostawa:
Sprawdź: OPCJE DOSTAWY
szt.
Cena netto: 129,27 zł 215,00 zł159,00 zł
Rio RAPID HEEL SMOOTHER Pilnik elektryczny do precyzyjnego usuwanie zrogowaciałego naskórka i odciskówJesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Rio na Polski rynek, dzięki czemu mają Państwo zagwarantowaną najwyższą jakość produktu w przystępnej cenie.

Piękne stopy są niewątpliwym atutem. Warto, aby były one zadbane tak, abyśmy nie wstydzili się ich eksponować. Z profesjonalnym zestawem RAPID HEEL SMOOTHER firmy RIO w ciągu kilku minut pozbędziesz się odcisków i zgrubiałej skóry, nie tylko z pięt! Ten rewelacyjny i skuteczny przyrząd spowoduje, że nawet mocno zaniedbane stopy doprowadzimy do idealnego stanu. Dwie specjalistyczne nakładki oraz dwa stopnie prędkości gwarantują optymalny komfort użycia. RAPDID HEEL SMOOTHER idealnie przygotuje Twoje stopy do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Wystarczy kilka minut dziennie, a nasze stopy będą gładkie i delikatne jak nigdy dotąd.
Stosuj profesjonalne zabiegi w zaciszu własnego domu! Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą produktów marki RIO BEAUTY.
Rio Pilnik elektryczny do precyzyjnego usuwanie zrogowaciałego naskórka i odcisków

  • 2 poziomy prędkości
  • 2 wymienne końcowki o różnym kształcie pokryte krzyształkami (1 do pięt, 1 do palców)
  • Liczba obrotów: 4400 rpm
  • Zasilanie bateryjne
  • Gwarancja 2 lata