ZDerm Domowy zestaw do Mikrodermabrazji do odmładzania skóry pakiet zawiera: urządzenie + kosmetyki z morza martwego NOWOŚĆ z USA

Dostępność:
Zamów ten produkt do godziny 14:00 kurierem za pobraniem a otrzymasz go jutro !!! Zamów ten produkt do godziny 14:00 kurierem za pobraniem a otrzymasz go jutro !!!
Czas realizacji: Przedmiot wysyłamy w ciągu 24 godzin
szt.
Cena netto: 158,54 zł 195,00 zł
ZDerm Complete! to system przeznaczony do odmładzania skóry, odnowy naskórka oraz mający działanie przeciw starzeniowe.

Wszystko to zawarte jest w nowej i zaawansowanej biotechnologii.
Oparty jest na unikalnych formułach, które są kombinacją przeciwutleniaczy, witamin, minerałów i składników odżywczych, odpowiedzialnych za metaboliczny stan skóry.
Wszystkie składniki są specjalnie dobrane aby nawzajem uzupełniać się w celu maksymalnego wykorzystania najlepszej jakości składników .

ZDerm Complete! Zestaw do odmładzania skóry oferuje połączenie trzech bezpłatnych komponentów:

ZDerm Complete! Dead-Sea Krem ™
ZDerm Defiance Age Mineral Serum ™.

Razem pobudzają naturalne enzymy znajdujące się w skórze do zdrowego wzrostu naskórka oraz pomagają chronić skórę przed uszkodzeniami.

Jak korzystać ZDerm Complete! Ergonomiczny system wielofunkcyjny aplikatora.Pięciominutowa terapia odmładzająca skórę

Przez pierwszy miesiąc skóra zostaje przystosowana do procesu zmian zachodzących w skórze podczas terapii odmładzającej.
W ciągu pierwszych czterech tygodni stosuj aplikator co drugi wieczór używając szybkiego trybu pracy.
Po upływie miesiąca aby podtrzymać proces odmładzania stosuj zestaw dwa razy w tygodniu. Na tym etapie możesz korzystać z wolnego trybu pracy aplikatora.
Pamiętaj, aby stosować produkt ZDerm Age Defiance Firming Serum codziennie –rano przed nałożeniem makijażu i wieczorem przed snem.

Krok pierwszy

Dokładnie wyczyść twarz za pomocą beztłuszczowego (nieblokującego porów) i niezawierającego mydła (hipoalergicznego) środka myjącego, a następnie spłucz wodą i osusz.

Krok drugi

Wyciśnij niewielką ilość produktu ZDerm Complete! Dead-Sea krem z tubki na gąbkę aplikatora. Nakładaj ZDerm Complete! Dead-Sea krem na cztery obszary twarzy (czoło, podbródek i oba policzki) omijając okolice oczu i warg. Możesz także stosować krem na linii szyi.
Ustaw szybki tryb pracy aplikatora (po pierwszych czterech tygodniach – tryb wolny).
Nie dociskaj zbytnio urządzenia do twarzy. Gąbka powinna delikatnie masować twarz przesuwając się lekko po skórze. Rozprowadzaj krem równomiernie powolnymi, kolistymi ruchami.
Nakładaj krem na każdy z obszarów stosowania przez ok. 45 sekund.

Krok trzeci

Dokładnie spłucz ciepłą wodą, a następnie osusz twarz. Wyciśnij kroplę ZDerm Age Defiance Firming Serum na czubek palca, a następnie rozprowadź równomiernie na obszarach poddanych terapii w kroku drugim.
Serum szybko wchłania się w skórę i wspomaga proces odmładzania i regeneracji, a także uzupełnia i odbudowuje skórę zapewniając jej zdrowy rozwój będący podstawą gładkiej i promieniejącej cery.


dodatkowe zestawy kosmetyków z morza martwego już wkrótce w sprzedaży
www.zdermatology.com

zderm mikrodermabrazja

zderm mikrodermabrazja
Biuro Handlowe
Media Net
ul. Gryfińska 100
70-772 Szczecin

tel.: +48 53 07 21 77
www.losmedicos.pl
zobacz więcej»