Zamówienia złożone do 14:00 wysyłamy TEGO SAMEGO DNIA!
Zamówienie > 300 PLN - DOSTAWA KURIEREM GRATIS!

3M Steri-Strip szwy zewnętrzne paski do zamykania ran

780
Producent: 3M
Dostawa:
Sprawdź: OPCJE DOSTAWY
  • opcja
szt.
Cena netto: 203,61 zł 219,90 zł
3MWspółpracujemy z dystrybutorem marki 3M w Polsce, dzięki czemu mają Państwo zagwarantowaną najwyższą jakość produktu w przystępnej cenie.

3M Steri-Strip to proste w użyciu paski do zamykania ran. Paski do zamykania ran (tak zwane szwy zewnętrzne) 3M Steri-Strip nadają się doskonale do zamykania niewielkich ran. W niektórych przypadkach ograniczają konieczność szycia rany. Dostępne są różnych rozmiarach. 

Hypoalergiczne, wzmocnione paski do bezurazowego zamykania ran mogą być stosowane samodzielnie (jako pierwotne zamknięcie rany) oraz w połączeniu ze szwami chirurgicznymi lub staplerami. Paski 3M Steri-Strip polepszają warunki gojenia rany, zmniejszają ryzyko wystąpienia infekcji, znacznie zwiększają komfort pacjenta i obniżają koszty jego leczenia.

  • sterylne
  • zamykają rany cięte
  • ograniczają (w niektórych przypadkach) konieczność szycia rany
  • szybkie i bezpieczne w użyciu


Stosowanie?
Przed nałożeniem 3M Steri-Strip należy upewnić się przedewszystkim, że krwawienie jest zahamowane oraz dokładnie oczyścić i osuszyć ranę oraz jej okolice. Trzeba uważać by naklejany pasek nie był za luźny ani zbyt mocno naciągnięty. Paski powinny być rozmieszczane na ranie w odległości 2-3 mm. Mogą być stosowane:  do zamykanie ran (jako zastąpienie szwów skórnych w niektórych przypadkach). Szczególnie polecane w ambulatorium, apteczce domowej, chirurgii plastycznej, dziecięcej, na odkrytych częściach ciała.