Informujemy że od 31.06 -7.06 z powodu urlopu biuro będzie nie czynne a wszystkie zamówienia internetowe będziemy wysyłać 8.06.2020 r. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy. 

COMFORT GEL MS471 - Mazbit Medic Line

1740
Producent: Mazbit
Kod producenta: 5902574211859
Dostawa:
Sprawdź: OPCJE DOSTAWY
  • Rozmiar
para(y)
Cena netto: 36,59 zł 45,00 zł
MazbitJesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Mazbit na Polski rynek, dzięki czemu mają Państwo zagwarantowaną najwyższą jakość produktu w przystępnej cenie.

Wkładki zalecane są dla osób z deformacjami i metatarsalgią stóp. Poprawiają komfort chodzenia, łagodzą dolegliwości związane z bolesnymi modzelami na podeszwowej stronie stopy. Nadają się dla osób wykonujących pracę stojąco-chodzącą, prowadzących aktywny tryb życia oraz kobiet w ciąży.

Rodzaj: Wkładki dla dorosłych, Wyroby żelowe/silikonowe
Przeznaczenie: Pozostałe dolegliwości
Obuwie: Sportowe, Trekkingowe, Półbuty
Wykonanie: Elastyczny żel dający efekt masażu stopy oraz miękki materiał. Grubość 5 mm.
Rozmiar: 35/40, 41/46

Wskazówki:

  • Kształt wkładki jest optymalnie dopasowany do stopy, dlatego buty należy dopasować do wkładek, nigdy odwrotnie.Wkładki profilaktyczne stanowią element procesu rehabilitacji, poprawiają komfort chodzenia, amortyzują, zmniejszają obciążenia nóg, redukują dolegliwości bólowe kręgosłupa, sprawiają, iż dysfunkcja się nie pogłębia lub opóźniają ten proces. Dopasowanie wkładki jest uzależnione od rodzaju obuwia.
  • Obuwie, do którego planujemy włożyć wkładki powinno być ok 1 cm dłuższe niż zwykle (szczególnie ważne w przypadku stosowania wkładek u dzieci).
  • Nie należy wkładać wkładek do butów znoszonych.
  • Kupując wybrane wkładki Mazbit Medic line po raz pierwszy należy stopniowo przyzwyczajać do nich stopy. Początkowo zaleca się używanie wkładek przez 1 – 2 godzin dziennie i sukcesywnie wydłużać ten czas.
  • Aby dokonać właściwego wyboru wkładek ortopedycznych należy zbadać stopy i skonsultować się ze specjalistą.