Zamówienia złożone do 14:00 wysyłamy TEGO SAMEGO DNIA!
Zamówienie > 300 PLN - DOSTAWA KURIEREM GRATIS!

Irygator oczyszczacz zatok FLAEM NOUVA Rhino Clear

137
Producent: Flaem Nuova
Dostawa:
Sprawdź: OPCJE DOSTAWY
  • Wybierz opcje
szt.
Cena netto: 83,32 zł 89,99 zł

FLAEM NOUVA Rhino Clear Nebulizator do oczyszczania zatok szczególnie zalecany u dzieci które nie są w stanie samodzielnie oczyścić nosa z wydzieliny. To łatwe w użyciu i efektywne urządzenie rozpylające, przydatne w leczeniu zatok przynosowych i górnych partii dróg oddechowych. Aparat stosowany jest przy nieżycie nosa, przeziębieniach, alergiach i katarze. Może być stosowany z roztworami solnymi, wodami termalnymi lub lekami powszechnie dostępnymi w aptekach. Zbudowany jest z bioprzyjaznego i nietoksycznego materiału, posiada ergonomiczną obudowę przyjazną w użytkowaniu.


UWAGA! Nebulizator składa się z przezroczystego pojemnika na lek i niebieskiego stożka przewodzącego (rozpylacza). Części nebulizatora NIE są sprzedawane osobno. Kolory dobieramy losowo. Działa z inhalatorami Philips i Medel.

Wytwarza strumień rozpylonych cząstek płynu płuczącego o stosunkowo dużej średnicy (prawie 50% cząsteczek między 10 a 50 mikro m) i dużej wydajności (5 ml/min.), które po wejściu do jam nosowych i gardła, nawadniają, rozmiękczają i usuwają śluz, dzięki ciśnieniu, jakie wywierają na błony śluzowe.

Wszystkie szkodliwe substancje spływają do specjalnej komory. RHINO CLEAR działa w połączeniu ze wszystkimi urządzeniami sprężarkowymi do aerozoloterapii (kompresorami inhalatorów), nebulizator NIE jest samodzielnym produktem do inhalacji. Aparat ten posiada praktyczny przycisk kontrolujący nebulizację, wyposażony jest w 3 końcówki nosowe o różnych rozmiarach, dzięki czemu nadaje się dla pacjentów w każdym wieku.

Dane techniczne:

  • MMAD - 48 mikro m
  • Wydajność - 5 ml/min.
  • Pojemność maksymalna - 10 ml