Zamówienia złożone do 14:00 wysyłamy TEGO SAMEGO DNIA!
Zamówienie > 300 PLN - DOSTAWA KURIEREM GRATIS!

Nowość Rio USB Blue Light Teeth Whitening - Zestaw do wybielania zębów

331
Producent: Rio
Dostawa:
Sprawdź: OPCJE DOSTAWY
szt.
Cena netto: 194,31 zł 239,00 zł
Nowość Rio BLUE LIGHT TEETH WHITENING - Zestaw do wybielania zębówJesteśmy oficjalnym partnerem marki Rio na Polski rynek, dzięki czemu mają Państwo zagwarantowaną najwyższą jakość produktu w przystępnej cenie.

Urządzenie do wybielania zębów w warunkach domowych. Wykorzystuje technologię niebieskiego światła stosowaną podczas profesjonalnych zabiegów wybielających zęby w gabinetach dentystycznych.

USB Blue Light Teeth Whitening
Zestaw do wybielania zębów marki Rio pozwala na proste i szybkie osiągnięcie efektu wybielenia zębów w warunkach domowych. W większości przypadków już po pierwszym wykonanym zabiegu można dostrzec zauważalne rezultaty. Dzięki temu, że urządzenie wykorzystuje profesjonalną technologię stosowaną w gabinetach dentystycznych już po pierwszych sesjach Twoje zęby mogą być jaśniejsze o kilka odcieni. Zęby oraz przebarwienia różnią się od siebie, dlatego też naturalną sprawą jest to, że jedne przebarwienia znikają już po pierwszym zabiegu, a inne dopiero po serii zabiegów.

Rio Blue Light jest urządzeniem tak bezpiecznym, że podczas jednej sesji wybielania zabieg można powtórzyć trzykrotnie, a w razie potrzeby - przy bardzo silnych przebarwieniach - powtarzać sesje wybielania nawet codziennie. Formuła żelu wybielającego została opracowana tak, aby jak najlepiej minimalizować podrażnienia, a niebieskie światło emitowane przez urządzenie jest całkowicie bezpieczne dla zębów i dziąseł. Po osiągnięciu zadowalających rezultatów zabiegi można powtarzać tak często, jak będzie to konieczne - czas pomiędzy zabiegami jest zależny od wieku oraz diety, jednak najczęściej zabieg wystarczy powtarzać raz w miesiącu.

Stosowanie Blue Light jest bardzo wygodne i sprowadza się do kilku prostych kroków. Urządzenie zawiera w zestawie specjalny spray oraz  żel wybielający. Zasilane jest poprzez wejście USB. Wybielanie zębów niebieskim światłem jest idealne do codziennego użytku, a samo urządzenie jest wystarczająco małe, żeby zabrać je ze sobą wszędzie.

Zawartość opakowania:

  • 1 x Urządzenie USB Blue Light Teeth Whitening
  • 1 x ustnik
  • 1 x kabel USB
  • 1 x tubka z żelem wybielającym do aplikowania na ustnik ( Skład żelu: glikol propylenowy, hydroksypropyloceluloza, poliwinylopirolidon, nadtlenek wodoru)
  • 1 x spray do aplikacji na zęby przed zabiegiem
  • Instrukcja obsługi w języku polskim
  • 2 lata gwarancji producenta serwis w Polsce