Zamówienia złożone do 14:00 wysyłamy TEGO SAMEGO DNIA!

Zamówienie > 300 PLN - DOSTAWA KURIEREM GRATIS!

OMRON Inhalator CompAIR C28 P

NEC28P
Producent: Omron
Kod producenta: 4015672106369
Dostawa:
Sprawdź: OPCJE DOSTAWY
szt.
Cena netto: 184,26 zł 199,00 zł
OMRON Inhalator CompAIR C28-P

Jesteśmy importerem marki Omron na Polski rynek, dzięki czemu mają Państwo zagwarantowaną najwyższą jakość produktu w przystępnej cenie.

Specjalny OMRON Inhalator Nebulizator pneumatyczno-tłokowy CompAIR NE C-28 P Najnowszy Model zapewnia wysoką funkcjonalność i efektywność w terapii aerozolowej. Idealny dla osób, które cierpią z powodu schorzeń układu oddechowego.

Uniwersalny, może być używany zarówno w przypadku przypadłości górnych dróg oddechowych, jak nieżyt gardła, nosa krtani, problemy z zatokami, stany zapalne, jak i chorób płuc oraz oskrzeli. Dzięki temu, że został zaprojektowany przez profesjonalistów, zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz optymalne dostarczanie substancji leczniczych, dla polepszenia efektów terapeutyczny.

Łatwy w obsłudze, może go bez problemu wyczyścić. To doskonałej jakości sprzęt medycznym który posiada wszelkie atesty i zezwolenia. Zapewnij swojej rodzinie to , co najlepsze! C28 jest inhalatorem lekkim (niecałe 2 kg), wyposażonym w uchwyt do przenoszenia oraz poręczną torbę, która pozwala łatwo przechowywać inhalator a także zabierać go ze sobą, w razie potrzeby. Długi - ponad 2 metrowy przewód powietrza sprawia że inhalacja może odbywać się w oddaleniu od kompresora, co znacznie zwiększa wygodę użytkowania. Hałas generowany przez kompresor jest słyszalny, pozostaje jednak na granicy akceptowalności i nie przeszkadza nadmiernie.

W zestawie znajduje się pełne wyposażenie pod względem możliwych końcówek inhalacji - od ustnika, przez końcówkę do nosa oraz maseczki inhalacyjne (w wersji dla dzieci oraz dla dorosłych). Warto dodać, że nebulizator jest łatwy w czyszczeniu i sterylizacji.

Specyfikacja techniczna:

 • Opis produktu: Nebulizator z kompresorem
 • Model: NE-C28P (NE C28 P-E)
 • Zasilanie elektryczne: 220 – 240 V, 50/60 Hz
 • Pobór mocy: 192 VA
 • Temperatura/wilgotność robocza: +10°C – +40°C; od 30% do 85% wilgotności względnej
 • Temperatura/wilgotność/ciśnienie powietrza podczas
 • przechowywania:-20°C – +60°C od 10% do 95% wilgotności wzgl.700 – 1060 hPa
 • Masa: Około 1,9 kg (tylko kompresor)
 • Wymiary: Około 170 (szer.) × 103 (wys.) × 182 (głęb.) mm


Dane techniczne kompresora NE-C28P firmy OMRON z zestawem nebulizatora N-01 z V.V.T. (ang. Virtual Valve Technology, technologia wirtualnych zaworów) firmy OMRON:

 • Wynik pomiaru rozmiaru cząstki z użyciem impaktora kaskadowego** *MMAD = mediana aerodynamicznej średnicy cząsteczek **Zmierzone niezależnie przez prof. dr. Hiroshi Takano, Zakład Inżynierii Chemicznej i Materiałoznawstwa, Wydział Nauk Technicznych i Inżynierii, Uniwersytet Doshisha, Kioto, Japonia, zgodnie z normą EN13544-1:2007+A1:2009
 • Uwagi: Działanie urządzenia może różnić się w przypadku zastosowania leków w postaci zawiesiny lub odznaczających się dużą lepkością. Dalsze szczegóły znajdują się w ulotce informacyjnej dostawcy leku.
 • Rozmiar cząstki: *MMAD **około 3 μm Pojemność zbiornika na lek: maksymalnie 7 ml Dopuszczalna objętość leku: minimalna 2 ml — maksymalna 7 ml Głośność: Poziom hałasu (w odległości 1 m) 60 db Szybkość nebulizacji: 0,5 ml/min (wg utraty masy) Wytwarzanie aerozolu: **0,4 ml (2 ml, 1% NaF) Szybkość wytwarzania aerozolu: **0,09 ml/min (2 ml, 1% NaF)
 • Zestaw zawiera: Kompresor, zestaw nebulizatora, przewód powietrza (PCW, 200 cm), 5 szt. zapasowych filtrów powietrza, ustnik, maska dla dorosłych (PCW), maska dla dzieci (PCW), końcówka do nosa, torba do przenoszenia, Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna.

Zapraszamy na nasz blog www.inhalatory-sklep.pl