Zamówienia złożone do 14:00 wysyłamy TEGO SAMEGO DNIA!
Zamówienie > 300 PLN - DOSTAWA KURIEREM GRATIS!

Ciśnieniomierz Omron M2 Classic

HEM7121
Producent: Omron
Kod producenta: 4015672108400
Dostawa:
Sprawdź: OPCJE DOSTAWY
szt.
Cena netto: 120,36 zł 129,99 zł
Ciśnieniomierz Omron M2 Classic, Ciśnieniomierz, Omron, M2 Classic, Omron M2
Jesteśmy importerem marki Omron na Polski rynek, dzięki czemu mają Państwo zagwarantowaną najwyższą jakość produktu w przystępnej cenie.

Poszukujesz doskonałej jakości sprzętu medycznego, który pozwoli Ci na bieżąco monitorować funkcje swojego organizmu? Znakomicie się sprawdzi Ciśnieniomierz Omron M2 Classic HEM-7121 - naramienny automatyczny - Technologia IntelliSense. Jest to produkt renomowanej firmy, której zaufało mnóstwo osób. Ciśnieniomierz ten daje miarodajne, wiarygodne wyniki, dzięki zastosowanym rozwiązaniom projektowym. Jest on wygodny w użyciu, w pełni zautomatyzowany. Dlatego też szybko i bez problemów możesz go używać w każdych warunkach. Co szczególnie ważne, najnowsza technologia stosowana w czasie produkcji tego urządzenia pozwala na uniknięcie doświadczeń bólowych podczas pomiaru, a tym samym ciśnienie nie jest zawyżane. Jest to urządzenie, z którego obsługą każdy sobie poradzi. Uruchamia się je za pomocą jednego przycisku. Dużym plusem jest ponadto czytelny, elektroniczny wyświetlacz. Ten w pełni automatyczny, dobrze zaprojektowany cyfrowy ciśnieniomierz oferuje wszystkie funkcje niezbędne do wygodnego, szybkiego i dokładnego monitorowania ciśnienia tętniczego krwi. Zawiera on teraz Intellisense™ .Technologia ta nie zawyża pomiarów i pozwala uniknąć bólu podczas wykonywania pomiaru.

  • Łatwa i prosta obsługa jednym przyciskiem.
  • Technologia IntelliSense™ zapewnia odpowiednie napompowanie rękawa.
  • Duży czytelny wyświetlacz pozwalający w łatwy sposób odczytać wyniki 21 pomiarów przechowywanych w pamięci.
  • Wrażliwy na nieregularną prace serca. Ciśnieniomierz wykrywa nieregularną pracę serca i pozwala wyświetlać tylko wyniki wiarygodnych badań.
  • Za pomocą specjalnego symbolu graficznego na wyświetlaczu informuje gdy wyniki wykraczają poza przyjętą normę 135/85 mm/Hg
  • Ciśnieniomierz jest w zestawie z mankietem średniej wielkości (22-32cm), oraz z zestawem baterii (wystarczającym na 1500 pomiarów) dodatkowo posiada miękkie etui.
  • Opcjonalnie dostępne są też mankiety: duży (32-42cm) oraz mały (17-22cm) które należy zakupić osobno. oraz zasilacz adaptor s dla osób które często mierzą ciśnienie dostępne na pozostałych naszych aukcjach.