INFORMUJEMY ŻE OD 22.02-24.02 BIURO BĘDZIE NIE CZYNNE.

WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA ZOSTANĄ WYSŁANE 25.02.2021

V-COMB Grzebień z odsysaczem na wszy i gnidy

2140
Producent: V-COMB
Kod producenta: TT-VC02/E
Dostawa:
szt.
Cena netto: 184,26 zł 199,00 zł

V-COMB™ bez pestycydów i bez chemii

Prosty i łatwy w użyciu, V-Comb ™ to wielokrotnego użytku antyalergiczny zabieg na wszy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ten delikatny i skuteczny zabieg jest bezpieczny do użytku domowego i eliminuje wszy głowowe i ich jaja (gnidy) bez potrzeby stosowania szkodliwych chemikaliów lub specjalnych szamponów.

Podczas gdy inne zabiegi na wszy, takie jak szampony chemiczne i grzebienie elektryczne, są bardziej niebezpieczne dla małych dzieci i szkodliwe dla skóry i skóry głowy, V-Comb ™ składa się z zaokrąglonego grzebienia z zębami ze stali nierdzewnej i specjalnego systemu odsysania, aby nie podrażniać skóry głowy a delikatnie chwytać wszy i gnidy. V-Comb ™ posiada pułapkę, wszy i gnidy usunięte z włosów wpadają do opatentowanego filtra przechwytywania. Po zabiegu wystarczy odłączyć filtr wychwytujący i zamknąć pokrywkę w celu higienicznej utylizacji.

ZROZUMIEĆ CYKL ŻYCIA WSZY

Wszy żyją około 30 dni, a samica może złożyć do 200 jaj w ciągu swojego życia. Jajka (gnidy) wykluwają się w ciągu 7 do 10 dni, dlatego ważne jest stosowanie V-Comb codziennie przez 2 tygodnie podczas aktywnej inwazji. Konieczne jest przerwanie cyklu życia, aby wszystkie jaja i wszy zostały wyeliminowane, zanim osiągną dojrzałość.

DLACZEGO WYBRAĆ V-COMB?

V-Comb nie zawiera substancji chemicznych i jest wytrzymały.

V-COMB NIE JEST TYLKO ŁAGODNY DLA LUDZI, JEST RÓWNIEŻ PRZYJAZNY ŚRODOWISKU

Szkodliwe chemikalia stosowane w innych procesach często kończą jako ścieki, które zanieczyszczają nasze źródła wody. V-Comb pomaga utrzymywać chemikalia z dala od naszych dróg wodnych, jest to energooszczędne urządzenie, które nie zależy od ogniw akumulatorowych jednorazowego użytku, które ostatecznie trafią na nasze wysypiska śmieci.

SOLIDA BUDOWA

V-Comb ™ został zaprojektowany, aby znosić rygor częstych zabiegów. Jest wielokrotnego użytku do wielu zabiegów i dla wielu osób, dzięki czemu po raz ostatni będziesz musiał wydać pieniądze na leczenie wszy. Dzięki V-Comb ™ zawsze będziesz gotowy, aby leczyć swoją rodzinę bezpiecznie i skutecznie.

W zestawie otrzymasz

  • Oryginalne opatentowane urządzenie V-comb
  • Zestaw filtrów 4 filtrów
  • Szczoteczkę do czyszczenia grzebienia
  • Instrukcję obsługi w języku polskim


FAQ

V-Comb Często zadawane pytania: Znajdź odpowiedzi na swoje pytania tutaj

Czy V-Comb ™ jest odpowiedni dla wszystkich?

Większość dorosłych i dzieci powyżej trzeciego roku życia może korzystać z V-Comb ™. (Uwaga: małe części mogą stanowić ryzyko zadławienia przez małe dzieci).

Czy mogę używać V-Comb ™ na wielu dzieciach?

Tak, ale upewnij się, że urządzenie jest dokładnie czyszczone po każdym użyciu.

Czy mogę używać V-Comb ™ na mokrych włosach?

Tak, ale V-Comb ™ będzie skuteczniejszy na suchych włosach. Jeśli włosy są mokre lub zawierają takie produkty, jak odżywki do włosów lub inne produkty do rozczesywania włosów, zatykają główkę V-Comb ™, co zmniejsza jej skuteczność.

Jak korzystać z filtra przechwytującego V-Comb ™?

Bezpiecznie przymocuj filtr przechwytujący do główki grzebienia V-Comb, upewniając się, że zatrzaśnie się (aż usłyszysz kliknięcie) i przymocuj główkę grzebienia do głównego korpusu, wyrównując strzałki prowadź i obróć, aby zablokować.

Po zakończeniu leczenia natychmiast wyjmij filtr z V-Comb i zamknij go, zatrzaskując pokrywkę przed wyrzuceniem.

Czy mogę kupić filtry wymienne V-Comb, jeśli ich już nie mam?

Zamienne filtry V-Comb ™ można kupić online