O firmie

W naszej ofercie w Szczecinie znajdziesz ciśnieniomierze i inhalatory Omron, narzędzia STALEKS, preparaty AARKADA, wkładki ortopedyczne MAZBIT, pikflometry MINI WRIGHT, pulsoksymetry CHOICEMED oraz akcesoria do higieny jamy ustnej WISDOM. 

 
Jesteśmy firma handlową lagenie działająca na polskim rynku od 2010 roku. Wszechstronne zastosowanie oraz łatwe i bezpieczne użytkowanie naszych produktów, sprawia iż cieszą się one ogromnym zaufaniem klientów na całym świecie.

Profesjonalne technologie produkcji oraz wysoka świadomość ekologiczna, sprawiają iż  jesteśmy liderem wśród firm sprzedających produkty w internecie. Nasze produkty pomagają w dbaniu o piękny i zdrowy wygląd oraz kondycję ciała.

Zdajemy sobie sprawę że pośród nieuczciwej konkurencji nie zawsze będziemy w stanie zagwarantować najlepszą cenę, ale dajemy Ci pewność i gwarancje zadowolenia, że produkty oferowane przez nas są oryginalne pochodzą z legalnej dystrybucji oraz, że serwis gwarancyjny i pogwarancyjny jest realizowany na terytorium Polski.

Kupując w naszej firmie masz pewność że w razie gdy będziesz potrzebować części zamiennych pomożemy Ci w ich właściwym wyborze.

Zaufaj nam a łatwe, szybkie i skuteczne technologie znajdą się w zaciszu Twojego domu! 

 

  • Lekarz doradził Ci zakup inhalatora lub ciśnieniomierza ale nie wiesz jaki wybrać?
  • Szukasz dla siebie i twojej rodziny solidnego urządzenia które posłuży ci przez wiele lat?
  • Chcesz mieć pewność że produkt dotrze szybko i w idealnym stanie do twoich drzwi?


Nie szukaj dalej szanujemy czas i pieniądze naszych Klientów, dokładamy wszelkich starań by realizowane przez nas zamówienia przebiegały sprawnie i bez zakłóceń. Opracowaliśmy własne procedury skutecznego działania. Przede wszystkim gwarantujemy wysoką jakość usług. Osiągamy ją dzięki doskonałym kwalifikacjom, zaangażowaniu oraz narzędziom wspomagającym naszą pracę.

Zdajemy sobie sprawę, że zakup urządzenia nie kończy się z dniem otrzymania przesyłki. Jest to tak naprawdę dla Państwa dopiero początek, w którym chcemy aktywnie uczestniczyć. Dlatego też oferujemy Państwu bogaty asortyment akcesoriów do wszystkich oferowanych przez nas produktów w korzystnych cenach. A dla naszych stałych klientów przewidujemy rabaty.

Pragniemy jednocześnie podziękować za zainteresowanie usługami naszej firmy, jak również zapewnić Państwa, że współpraca z nami może mieć tylko jeden efekt w postaci Państwa zadowolenia. Zapraszamy do współpracy firmy oraz odbiorców indywidualnych. 


Michał Karcz

Właściciel, Media Net
 
Telefon: 530-721-777 
E-mail: michalkarcz@losmedicos.pl
Strona internetowa: www.losmedicos.pl

NIP: PL 634-240-94-22
REGON: 241502717
 
Biuro i punkt odbioru zamówień:
Media Net, ul. Gryfińska 100
70-772 Szczecin Prawobrzeże 
Zachodniopomorskie
 
Infolinia: 530-721-777
 

Szanowni Państwo, jeżeli po jakimś czasie będziecie chcieli odszukać naszą firmę sklep lub biuro, albo polecić ją znajomym a zapomnicie naszego adresu www, to można nas odszukać wpisując do wyszukiwarki internetowej którąś z poniżej zamieszczonych fraz: Losmedicos.pl, ciśnieniomierze Szczecin, inahalatory Szczecin, wagi łazienkowe Szczecin, depilatory laserowe Szczecin, termometry Szczecin, akcesoria do inhalatorów Szczecin, ciśnieniomierze omron szczecin, inhalatory philips respironics, inhalatory medel, leczenie światłem czerwonym.