Zamówienia złożone do 14:00 wysyłamy TEGO SAMEGO DNIA!

Zamówienie > 300 PLN - DOSTAWA KURIEREM GRATIS!

Szczoteczki do zebów Wisdom

Manualne szczoteczki do zebów Wisdom

Prawidłowa higiena jamy ustnej wymaga przed wszystkim używania dobrej jakości szczoteczek do zębów. Od tego, jak są zaprojektowane, z jakich materiałów je wykonano, zależy to, czy będą dobrze spełniać swe zadanie i usuwać wszelkie zanieczyszczenia, powodujące choroby zębów oraz dziąseł.

Szczególnie ważnym aspektem jest tu twardość włosia. Nie może być ono zbyt miękkie, gdyż wtedy nie dotrze do wszystkich przestrzeni miedzyzębowych i nie usunie stamtąd resztek jedzenia. Takie pozostałości mogą być przyczyną próchnicy. Z kolei zbyt twarde włosie oznacza podrażnienia dziąseł, a efekcie nawet stany zapalne.

Dlatego też warto postawić na renomowanego producenta i wybrać szczoteczkę elektryczną Wisdom. Tego typu produkty dostępne są w różnych wariantach. Przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Szczoteczka manualna dobrej klasy pozwala niebywale skutecznie oczyścić zęby, zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego i delikatnie masuje dziąsła. Takiej higieny nie jest w stanie zapewnić tradycyjna szczoteczka.

Dlatego też dla osób, którym szczególnie zależy na prawidłowym czyszczeniu zębów polecane są szczoteczki, które dają nieporównywalnie lepsze efekty. Szczoteczki Wisdom mają poza tym tę zaletę, że nie szkodzą dziąsłom. Dzięki mikrodrganiom usuwają osady, nie dopuszczając do powstawania kamienia nazębnego. Poza tym przywracają zębom naturalną biel, nie pozwalając na powstawanie przebarwień.

Ich renomowany producent słynie z długotrwałej tradycji produkcji tego typu sprzętu. Firma powstała ponad 200 lat temu w Londynie. Jej założyciel uznawany jest za konstruktora pierwszej nowoczesnej szczoteczki do zębów. Przez lata produkcja była udoskonalana, a jej akcesoria do dziś cieszą się niebywałym uznaniem wśród konsumentów na całym świecie. W ofercie producenta znajduje się szeroki wybór szczoteczek manualnych, które zostały zaprojektowane w przyjazny sposób, by umożliwić komfortowe, dokładne i bezpieczne mycie zębów, gwarantujące lepszą dbałość o kondycję zębów oraz dziąseł.

Od niedawna szczoteczki Wisdom dostępne są w sprzedaży również w Polsce, a ich jednym dystrybutorem na naszym rynku jest firma Media Net której ofertę można znaleźć w sklepie  pod adresem www.losmedicos.pl. Warto postawić na renomowaną markę w trosce o doskonały stan jamy ustnej.