Zamówienia złożone do 14:00 wysyłamy TEGO SAMEGO DNIA!
Zamówienie > 300 PLN - DOSTAWA KURIEREM GRATIS!

Zestaw Cavilon DBC krem oraz NSBF płyn

1915
Producent: 3M
Kod producenta: 3M DBC
Dostawa:
Sprawdź: Produkt w magazynie wysyłka 24h
szt.
Cena netto: 115,74 zł 125,00 zł
3MWspółpracujemy z dystrybutorem marki 3M w Polsce, dzięki czemu mają Państwo zagwarantowaną najwyższą jakość produktu w przystępnej cenie.

 

Zestaw Cavilon 3M płyn 28ml + krem 28g 

Środek do ochrony skóry CavilonTM po jednokrotnym nałożeniu na skórę zapewnia udowodnioną klinicznie, trwałą, wyjątkową ochronę skóry dzięki przezroczystej ochronnej błonie. Może być używany u dorosłych, dzieci, niemowląt powyżej 1 miesiąca życia, w przypadku odleżyn 1 stopnia, i miernie sączących odleżyn 2 stopnia, podrażnieniu skóry związanym z nietrzymaniem moczu, pielęgnacją stomii, owrzodzeniem podudzi, uszkodzenia skóry wynikającego z używania agresywnych przylepców, ochrony okolicy przyrannej.

Stosuj krem Cavilon DBC do ochrony nienaruszonej i lekko podrażnionej skóry przed uszkodzeniem przez płyny ustrojowe i do nawilżania suchej skóry. Jeśli ciągłość skóry jest przerwana stosuj płyn 3M Cavilon NSBF.

Stosuj płyn ochronny Cavilon NSBF do ochrony i leczenia skóry podrażnionej i uszkodzonej oraz w przypadku przerwanej ciągłości skóry a także wokół ran, w celu długotrwałej ochrony i przyspieszenia gojenia się.

 

3M™ Cavilon™ w kremie (DBC)

1. Należy stosować na czystej, suchej skórze.

2. Należy nałożyć niewielką ilość kremu Cavilon (DBC) na leczony obszar i delikatnie wsmarować ją w skórę.

3. Należy ponownie nałożyć krem po każdym trzecim przypadku nietrzymania moczu.

3M™ Cavilon™ w płynie (NSBF )

Oczyść i osusz skórę przed nałożeniem preparatu. Równomiernie nałóż warstwę preparatu rozpryskując ją z odległości 20 cm. Odczekaj około 30 sek.do wyschnięcia przed nałożeniem odzieży. Aplikować co 2-3 dni na skórę nieuszkodzoną  a co 1-2 dni na uszkodzoną lub przed każdą aplikacją opatrunku.